Referencje

Nasi klienci powiedzieli:

„…Sam montaż, estetyka, dbałość o szczegóły można opisać w samych superlatywach. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, poważne podejście i profesjonalizm szefostwa i pracowników Arconu nie okazały się tylko fikcją, ale konkretami. Mogę z czystym sumieniem polecić zarówno produkt IVT jak i firmę Arcon, która dołożyła starań by taką opinię otrzymać.”

Zbigniew Lula, Przemyśl

„…Lokalizacja naszego domu, z dala od miejskiego zgiełku, oraz bezpośrednie sąsiedztwo puszczy, sprzyjały w dokonywaniu ekologicznych wyborów. Wymiar ekonomiczny inwestycji w alternatywną formę ogrzewania był przez to najważniejszy.Użytkowanie pompy ciepła IVT, oprócz oszczędności finansowych jest jednocześnie naszą odpowiedzią na życie w zgodzie z naturą../’

Agata Jurczyk-Kaszta, Poznań

„Budując dom całkowicie drewniany, mój wybór jeśli chodzi o jego ogrzewanie, w naturalny sposób padł na urządzenia pro-ekologiczne, a więc pompę ciepła i rekuperator. Firma Arcon nie tylko spraw­nie poradziła sobie z postawionym zadaniem, przedstawiając mi konkurencyjną i kompleksową ofertę, ale miło zaskoczyła mnie także opieką roztoczoną nad klientem już po uruchomieniu insta­lacji.”

Mariusz Ostrowski, Żywiec

„… W uzgodnionym terminie przyjechała ekipa z Arconu, którą jestem zachwycona. Sprawni, świetni fachowcy, sympatyczni. Do tej pory wspominam Pana Romana, dzięki któremu kaloryfery przestały być dla mnie tajemnicą. Gdyby tak działali wszyscy, to inwestycje nie byłyby udręką a ciekawym wydarzeniem.”

Anna Turska, Włocławek

„…Teraz, z perspektywy czasu, dziękuję im za ich profesjonalizm. System działa bez zarzutu, jest komfortowy a koszty utrzymania pokrywają się z obiecywanymi prognozami. Polecam wszystkim usługi tej firmy. Naprawdę to fachowcy, których warto polecać. Szkoda, że nie ma wiele takich firm.”

Maciej Olejarczyk, Kraków